Skip to content

В Україні змінили виплати по програмі «Прихисток»: скільки отримають дніпряни, які прихистили ВПО

В Україні змінили виплати по програмі «Прихисток»: скільки отримають дніпряни, які прихистили ВПО

З 1 жовтня для українців, які прихистили у себе внутрішньо переміщених осіб, будуть збільшені грошові виплати. Скільки тепер отримуватимуть люди за програмою «Прихисток», – повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Міністерство реінтеграції.

Раніше виплати для українців, які дали прихисток ВПО, кожного місяця здійснювалася оплата 450 гривень. Починаючи з жовтня сума підвищиться й складатиме близько 900 гривень за кожну внутрішньо переміщену особу.

«З 1 жовтня тим людям, які будуть надавати прихисток нашим внутрішньо переміщеним особам, за кожну людину буде виплачуватися 900 грн. Зараз це 450 грн. На опалювальний сезон за кожну людину буде додатково ще 900 грн», – сказала Ірина Верещук, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Нагадуємо, що взяти участь у програмі «Прихисток» можуть громадяни віком від 18 років, які є власниками жилих приміщень і які готові безкоштовно запропонувати прихисток для ВПО. При цьому учасники програми не мають бути родичами тих, кого прихистили.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: