Skip to content

Співдія з глядачами й «чортішо»: у Дніпрі провели творчій вечір поетеси Ілони Кокс

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі відбулася експериментальна вистава театру «ДГУ» «Ілона Кокс. Спроба творчого вечору». За сценарієм – це «чортішо», адже головна героїня поетеса Ілона Кокс намагається провести творчій вечір, проте несподівані обставини та персонажі цікавою поведінкою на сцені перетворюють дії на сцені водночас на веселе й трагічне.

«Сама пʼєса створена наприкінці 2022 року. Своєрідне кабаре, коли на сцені відбуваються різноманітні речі, авторка теж трошки дивакувата адже головна героїня – Ілона Кокс, пише цікаві й водночас божевільні вірші про кохання, про внутрішні кризи тощо. Ідея в тому, щоб подивитись, як твори, написані роки назад, виглядають у сьогоденні, й сценарій доповнений, написаний теж під сьогодення, щоб подивитись, як ця «своєрідна» поетеса реагує на це. Адже це дійсно спроба – щира  и болісна (спроба Ілони і не тільки) віднайти себе в трагічних реаліях сьогодення», – розповів художній керівник театру «ДГУ» Григорій Гельфер.

Співдія з глядачами й «чортішо»: у Дніпрі провели творчій вечір поетеси Ілони Кокс

Керівник додав, що у пʼєсі крім головної акторки є персонажі, які за сценарієм допомагають й навіть заважають у проведенні творчого вечора.

«Я зʼявляюсь несподівано й більше дивую Ілону Кокс. Мій персонаж нервовий, відображає становище в країні, до того ж, щоб зрозуміти його, треба від початку до кінця подивитись пʼєсу», – поділився один з акторів театру «ДГУ» Юрій Богуславський.

Співдія з глядачами й «чортішо»: у Дніпрі провели творчій вечір поетеси Ілони Кокс

Довідка. Частина коштів буде направлена на «Пам’ятник загиблим від бомб» В. Сідура у Дніпрі. Подивитися виставу можна у «Будинку на Троїцькій» за адресою: ПлощаТроїцька 5-А , театральний поверх.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: