Skip to content

Мер Дніпра привітав курсантів Університету внутрішніх справ зі складанням присяги працівника Нацполіції

Олена Завгородня

У п’ятницю у Дніпропетровському державнону університеті внутрішніх справ відбулось урочисте складання присяги студентами першого курсу. 364 курсанти долучилися до лав Національної поліції України. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Урочистості провели на плацу вишу. Привітати хлопців і дівчат, що стануть до лав правоохоронців, прийшли регіональні очільники силових відомств, а також керівники міста і області.

«У вас попереду великий шлях, проходячи який ви маєте бути насамперед чесними перед собою і відповідальними перед тими, кому сьогодні присягнули на вірність. Народу, державі та Закону. Завжди пам’ятайте про це», — наголосив міський голова Дніпра Борис Філатов, долучившись до вручення курсантам спеціального жетона поліцейського.

Під час церемонії присутнім продемонстрували, як працюють службові собаки, і влаштували показовий виступ дій малих тактичних груп.

«Присяга складається раз на все життя. Цей день ви пам’ятатимете і з честю нестимете звання поліцейського», — сказав ректор вишу Олександр Моргунов.


Покидали плац курсанти урочистим маршем.

«Для мене велика честь вступити до одного з найкращих навчальних закладів країни. Обираючи службу під час воєнного часу, кожен робить свідомий вибір, щоб нести її гідно та відповідально», — сказав першокурсник Максим.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Освіта

Позначки: 

Поділитися: