Skip to content

У Дніпрі зафіксували більше 100 непридатних сховищ, які не належать місту (Фото)

Валерія Доброта

У Дніпрі продовжують інспектувати укриття. Представники мерії перевіряють їхнє облаштування, безпечність для містян. 28 вересня заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту міської ради Дмитро Редька, який цього дня є черговим по місту, проінспектував низку укриттів. Перше – на території одного з приватних підприємств, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«Це сховище обліковується як захисна споруда цивільного захисту. Як видно, воно у вкрай занедбаному стані. Окрім електрики, тут нічого більше немає. Відсутня вентиляція, вода, санвузол, додаткове електроживлення. Аварійний вихід теж непридатний. Це сховище не є комунальною власністю. Зі слів власника, сховище розташоване в управлінні Фонду державного майна. Фонд відмовив йому у користуванні цього сховища, а відтак – підприємець не може його облаштувати. Комісійно по місту вже зафіксовано більше ніж 100 непридатних споруд цивільного захисту. Складено відповідні акти, за якими матеріали направляються до прокуратури», – сказав Дмитро Редька.

Довідка. У Дніпрі 219 найпростіших укриттів. Усі вони комунальної форми власності (чи обласної, чи міської). Усі з відповідними актами (не обов’язково ДСНС).

116 шкіл Дніпра мають укриття. Їхній стан відповідає всім нормативам Державної служби з надзвичайних ситуацій. У 70-ти дитячих садках закінчено ремонти найпростіших укриттів. У 12 дошкільних закладах ремонтні роботи ще тривають. Усього у 82 садочках Дніпра можливо зробити найпростіші укриття за всіма нормами.

15 найпростіших укриттів — у закладах позашкільної освіти. З них 9 готові та мають акти ДСНС, у 6 ремонти ще тривають.

Окремо 58 модульних споруд різного типу – у місцях скупчення людей та на об’єктах критичної інфраструктури. Планують встановити ще 53 до кінця року.

Усього у Дніпрі на балансі міста 191 укриття.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: