Skip to content

Нові ПДР, мобілізація жінок та субсидії: що зміниться для українців з 1 жовтня

Софія Танченко

Новини Дніпра: Що зміниться з 1 жовтня

З 1 жовтня на українців чекають ряд змін, які стосуються правил дорожнього руху, мобілізації жінок, субсидій тощо. Журналісти «Наше місто» зібрали для вас детальну інформацію щодо змін в наступному місяці.

Мобілізація жінок

З 1 жовтня всі жінки-медикині й жінки-фармацевтки мають стати на військовий облік. У МОЗ також наголосили, що постановка на військовий облік не дорівнює мобілізації. Облік необхідний лише для узагальнення даних про наявний резерв медиків у державі. Крім того, ніяких заборон та обмежень щодо виїзду жінок з медичною освітою за кордон також немає.

Правила дорожнього руху

З наступного місяця починає діяти пункт 9.8 ПДР. У ньому йдеться про те, що з 1 жовтня по 1 травня треба вмикати денні ходові вогні на всіх механічних транспортних засобах поза населеними пунктами. Це стосується всіх транспортних засобів, зокрема й двоколісного транспорту. У разі недотримання вимоги керманичів очікує штраф у розмірі 425-510 гривень.

Субсидії

Традиційно, з 1 жовтня українці будуть отримувати збільшену допомогу на оплату житлово-комунальних послуг. Такі зміни пов’язані з настанням опалювального сезону, який триватиме з 1 жовтня 2023 року по 30 квітня 2024.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: