Skip to content

«Китайську стіну» в Дніпрі оновлюють по-європейськи

Михаил Чернов

Михайло Чернов

Міські комунальні служби успішно проводять ремонт найбільшого в Дніпрі будинку на пр. Героїв, 12. Це – відома усім дніпрянам «китайська стіна» на ж/м Перемога.

Будинок зведено понад 50 років тому, тож на цей час комунікації були у складному стані та потребували оновлення. У відповідь на звернення мешканців міський голова Дніпра Борис Філатов доручив профільним службам провести ремонт в будівлі та на прилеглій території.

Роботи на цій локації проводяться комплексно, повідомив представник департаменту житлового господарства міської ради Єгор Худяков. Наразі більша частина запланованого вже виконана.

В будинку системно оновили найважливіші комунікації: встановили нові труби опалення, холодного водопостачання, каналізації, модернізували електросистему у під’їздах. Виконали ремонт покрівлі – уклали нове покриття, оновили міжпанельні шви. Привели до ладу вхідні групи, поклали тротуарну плитку, тож тепер під’їзди зовні виглядають дуже гарно. Наразі тривають внутрішні ремонти, щоб всередині було охайно та затишно.

А нещодавно фахівці завершили роботи з ремонту вимощення біля будинку та утеплення цоколю:

– Оновили майже 900 кв м вимощення біля усіх 36 під’їздів.  – розповідає представник підрядної організації Максим Борисов. – Це убезпечить фундамент від впливу вологи та потрапляння опадів. Також  якісно утеплили 1100 кв м цоколю.


Крім того, у 36 під’їздах будинку встановили енергоефективні металопластикові тамбурні двері, які роблять внутрішній простір набагато комфортнішим.

– Виконали ці роботи, щоб всередині  було тепло, – каже представник підрядної організації Денис Мілінчук.

Мешканці будинку по пр.Героїв, 12 дуже задоволені обсягом та якістю робіт, які провели міські комунальні служби:

– Просто супер! – каже Марина Володимирівна Семеняк, яка мешкає в будинку багато років. – Замінили труби опалення в підвалі, електрику, пофарбували стіни, зробили красивий вхід до під’їзду, встановили перила, що дуже зручно для літніх людей. Ми не очікували, що комунальники виконають все так гарно.

– Зробили все на європейському рівні! – ділиться враженнями місцева мешканка Лідія Володимирівна. – Справді відчуваєш, що живеш в гарному будинку! Дякую всім, хто проводив такий ремонт.

Будуть оновлена дорога, сходи та підпірна стінка

Профільні міські служби також проводять масштабний ремонт прибудинкової дороги та прилеглих проїздів біля будинку. Крім того, створюють нову підпірну стінку та сходи біля перших під’їздів. Також для зручності маломобільних мешканців  комунальники облаштують низку пандусів біля входів.


М.Чернов. Фото Валерія Кравченка.

Категорія: ЖКГ

Позначки: 

Поділитися: