Skip to content

Більше року “на нулі”: історія комбата з Дніпра, який готує призовників до війни (відео)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Сергій Чуб з позивним «Яструб» – бойовий офіцер. Більше року він воював «на нулі» за суверенітет і територіальну цілісність України. Зараз в учбовому центрі він – командир батальйону, готує новобранців для проходження військової служби в умовах бойових дій. Кореспондент «Наше місто» зустрівся з «Яструбом» на полігоні, щоб почути його життєву історію. Подробиці – у нашому відео.

Сергій Чуб служив ще у радянській армії. Більш того, він з середини знає військо країни, що у 2014 році розв’язала агресію проти України. Знаючи недоліки, з якими зіштовхуються армійці, він зараз тренує призовників з тим, щоб вони могли ефективно воювати на фронті.

Повертаючись подумками до 24 лютого минулого року, Сергій Чуб згадує, як для нього почалася повномасштабна війна. Одне з перших рішень – йти до терцентру комплектації. Але із цим виникли певні проблеми.

Зрештою «Яструба» взяли до територіальної оборони Дніпра, 128 бригади. Згадуючи перші місяці служби він згадує, що мала місце певна махновщина всередині ТрО. Але вже до літа минулого року її вдалося подолати.

Більше року «Яструб» перебував «на нулі». Про окремі епізоди, ризики для життя, він згадує неохоче. Можливо після війни Сергій Чуб розповість більше, а зараз говорить, що є найважчим для нього особисто.

З кінця липня підполковник займається тренуванням нових воїнів в учбовому центрі. Курсанти тут перебувають 29 днів. Головне у підготовці, за словами “Яструба”, створити умови, що максимально наближені до бойових.

Після проходження підготовки в учбовому центрі на нових українських військових чекає розподіл і служба по захисту України.

https://www.youtube.com/watch?v=TLbdVdMAS-M

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: