Skip to content

У Новомосковську за прикладом Дніпра розпочинають встановлювати модульні укриття

За прикладом Дніпра у Новомосковську починають встановлювати модульні укриття. Головна мета – безпека населення міста під час повітряних тривоги. Детальніше повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на Новомосковську міську громаду.

На сьогодні планується встановити 20 таких споруд по всьому місту. Більша частина з них буде розташована на території освітніх закладів, щоб забезпечити безпеку дітей, батьки яких виявлять бажання обрати змішану форму навчання. Проте, ці укриття можуть використовуватися і населенням під час повітряних тривог.

«Кожна зі встановлених споруд розрахована на 50 осіб і відповідає всім необхідним критеріям безпеки для споруд такого типу. Крім звичайної комплектації, кожна споруда обладнана обігрівом. Підрядник, який монтує модулі, має також встановити вхідні двері, світильники та розетки, облаштувати вентиляцію, встановити місця для сидіння та пофарбувати конструкцію. Ця частина робіт прописана у договорі», – повідомляє Новомосковська громада.

Новини Дніпра: укриття у Новомосковську - Наше Місто

В навчальних закладах, де є можливість обладнати підвальні приміщення, як простіші укриття, будуть зроблені капітальні ремонти.

«Це стосується чотирьох закладів освіти, які визначені придатними для використання у якості тимчасових укриттів – це Гімназії № 2, 4, 7 та Ліцей № 11. Ще одне підвальне приміщення за адресою пл.Героїв, 16 теж буде відремонтовано та надалі слугуватиме найпростішим укриттям, як учням наближених освітніх закладів, так і кожному бажаючому», – йдеться в повідомленні.

На початку жовтня роботи планують завершити.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: