![Комунальні служби Дніпра повідомляють: оперативна інформація на ранок 27 вересня](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/09/a4240b8cc7412c5e1d332-1060x595-1.jpg)
Протягом ночі знеструмлень чи аварій на тепло-розподільчих пунктах, підвищувальних та насосно-фільтрувальних станціях не зафіксовано, пише «Наше місто».
Комунальники працювали в ніч на ліквідації аварійної ситуації на Донецькому шосе, 2-Д, було знижено тиск водопостачання на Лівобережній частині міста.
Вчора ввечері були завершені аварійні роботи на вул. Титова, 1, відновлено водопостачання по вул. Титова, 1 та просп. Богдана Хмельницького, 26, 28;
Також виконані роботи на внутрішньобудинкових мережах та відновлено водопостачання на просп. Миру, 18.
У зв’язку з проведенням планових робіт приватною енергетичною компанією ЦЕК, сьогодні, 27 вересня, з 08:00 до 18:00 буде припинено подачу електроенергії на просп. Богдана Хмельницького: 29, 32, 32-А, 34-37, 39, 65.
Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: укрнет