Skip to content

Керівники міста та області взяли участь у регіональному засіданні Конгресу при Президентові України

У Дніпрі провели засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Дніпропетровської області. До обговорень долучилися представники громад регіону, правоохоронці, надзвичайники, військові, а також профільні фахівці ОВА і члени уряду. Детальніше повідомляє сайт «Наше Місто».

«Говорили про надважливе. Виклики, перед якими ставить нас війна. З одними пораємося на рівні регіону. Інші долаємо з допомогою держави. Є й такі, що вирішуємо гуртом», — сказав керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Новини Дніпра: Конгрес при Президентові України - Наше Місто

Основними темами конгресу стали життя Дніпра та регіону в умовах війни, діяльність області як логістичного, медичного та гуманітарного хабу. Говорили також про перебіг освітнього процесу з дотриманням безпекових стандартів, підготовку до опалювального сезону та рішення, що втілюються для захисту обʼєктів критичної інфраструктури. А ще — всебічну підтримку військових та їхніх родин, аби люди отримували якісні послуги у містах і селах регіону.

«Важливо чути одне одного, єднаючи зусилля для спільної роботи. Працювати, і далі протистояти викликам війни — аби життя у містах чи селах не зупинялося», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Новини політики Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: