Skip to content

Вбивство у П’ятихатках: дочка підозрюваного стверджує, що батько не винний

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Донька чоловіка, якого підозрюють у вбивстві 16-річної Лізи у П’ятихатках, заявила про його непричетність до злочину. Детальніше про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на Дніпровську панораму.

Журналісти поспілкувались з родиною затриманого. Як з’ясувалось, його донька була подругою загиблої. Загалом у родині п’ятеро дітей. Їх вихованням займалася бабуся. 46-річний батько їздив по заробітках, бо утримувати велику родину було складно. Свою матір  діти майже не пам’ятають. Її позбавили батьківських прав та посадили до в’язниці. Більше жінку ніхто не бачив.

Батько дітей також має кримінальне минуле. У 17-річному віці Стаса було засуджено за крадіжку. Сусіди кажуть, що більше проблем з законом у чоловіка не було.

«Він навіть не пив й не палив. Постійно дітьми займався. Я знаю цю родину й мені не вірится, що він міг кинути своїх дітей на призволяще таким вчинком. А зараз його мати й діти навіть не знають, де він знаходиться, коли та де той суд був, де його заарештували», – каже місцева жителька Наталка.

Стас разом з дітьми повернувся з Німеччини за три тижні до вбивства Лізи. Дітей забрала бабуся, а чоловік оселився у своєму будинку. Його 17 річна донька Катя (і’мя змінено) не вірить, що батько міг убити її подругу.

«Він завжди намагався заробляти, бо нас же п’ятеро у нього. Ми з ним разом дрова продавали. Він завжди робив нам якісь подаруночки, обнімав, цілував, любив нас», – каже Катя.

На причетність до злочину перевіряли велику кількість чоловіків, серед них опинився і Стас.

«Батько спокійно пішов до поліції, спокійно здав те ДНК. Він був такий, як завжди. Ці три тижні він був спокійний. У той день, коли його затримали, він як раз зателефонував нашій бабусі – був у доброму настрої, питав, чи зробили діти уроки. І у трубку бабуся почула, що до батька хтось підійшов, у нього з рук випав телефон. У нього дома був обшук, вилучили його кросівки, які ми в Німеччині купили. Всі казали, що вбивця був у білих кросівках, а у батька вони сині. В поліції кажуть, що ДНК робили тричі та воно співпадає на 100 відсотків. Я не знаю, як так може бути. Я вірю батькові, він нас дуже любить», – стверджує Катя. 

Категорія: Кримінал, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: