Skip to content

У Дніпрі на ж/м Перемога ремонтують старий колектор (Фото)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: На ж/м Перемога ремонтують старий колектор

У Дніпрі на ж/м Перемога (бульв. Слави, в районі мосту на косу) триває ремонт зливової каналізації, а саме – заміна існуючого колектору на новий. Наразі роботи виконуються на наступній ділянці, яку для безпеки містян огородили парканом, передає «Наше місто».

Цей колектор відводить воду з ж/м Перемога-4, 5, просп. Героїв, бульв. Слави та інших прилеглих вулиць, аж до самого ж/м Сокіл. Після рясних дощів тут великий обсяг води, яка не може швидко дістатися річки, оскільки колектор, який будувався ще за радянських часів, малого діаметру. А відтак, коли багато води, він переповнюється, і підтоплюються дворові території. Окрім цього технічний стан колектора потребував ремонту: є пошкодження арматури, пісок, мул.

Аби усунути цю проблему комунальники замінюють існуючу трубу на нову з більшим у десять разів діаметром. Біля річки роботи вже майже завершені, залишилось виконати остаточний благоустрій. Для виконання робіт на наступній ділянці потрібно було видалити близько 20 дерев, які своїм корінням руйнували колектор та утворювали засмічення, через що якісно відвести воду було неможливо.

Загалом буде відремонтовано 195 метрів колектору. Він має прямокутну форму з параметрами 5,5 на 2 метри. Це дозволить розвантажити колектори під час злив та забезпечити максимально надійне водовідведення.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: