Skip to content

Після “чисток” до керівництва Міноборони мають прийти порядні професіонали, – Геннадій Корбан

Михаил Чернов

Михайло Чернов

Новини Дніпра: Корбан прокоментував масштабні "чистки" в Міноборони

Голова Громадської ради при міськраді Дніпра Геннадій Корбан прокоментував масштабні “чистки” в Міністерстві оборони, де новий керівник Рустем Умеров звільнив усіх колишніх заступників, передає “Наше місто” з посиланням на ДніпроТБ.

“Не очікував, що у міністерстві оборони будуть глобальні “чистки”, звільнять усіх заступників міністра, – зазначив Геннадій Корбан в інтерв’ю Дніпро ТБ. – Як ми побачили, Міноборони – це клоака, де складно розібратися, хто чим займається, хто за що відповідає. Всі ці скандали – з куртками, з яйцями (закупівлі за завищеними цінами – прим.ред.) – все це людей точно не надихало”

Незважаючи на корупційні скандали та викликаний ними серйозний суспільний резонанс, призначення нового глави МО дає шанс, що ситуація в міністерстві буде виправлятися.

“… Прийшов новий міністр. Як я розумію – він отримав карт-бланш від Президента, звільнив усіх заступників – чиї б вони не були, з ким не дружили б і до кого б не відносилися. Міністр пішов на такий радикальний крок, – зазначив Геннадій Корбан. Тепер дуже важливо, щоб у Міністерстві на посадах заступників міністра опинилися не просто чесні, порядні люди, а насамперед – професіонали, які правильно розпорядяться коштами, зможуть забезпечити армію всім необхідним. А їх діяльність не призводила б до корупційних і політичним скандалів, які відбувалися останнім часом”

Категорія: Відео, Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: