Skip to content

Об’їзна, зруйнований міст та 12 місцевих автошляхів: які дороги відремонтують на Дніпропетровщині

Ремонт доріг у Дніпропетровській області 2023 - Наше Місто

На 2023 рік на ремонт та утримання доріг Дніпропетровщини передбачили 1 млрд 46 млн грн. Переважна більшість коштів – з Дорожнього фонду. Які автошляхи оновлять та чому обрали саме їх, розповів заступник начальника ОВА Максим Беспальчук, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на ДніпроОВА.

«756 млн грн – на капітальний ремонт. Вже розпочали роботи на автошляхах у Криворізькому районі. Це частина об’їзної. Проєкт розвантажить міські дороги. А головне – скоротить час доставки вантажів у деокуповані південні регіони. Також відновлюємо дороги в Дніпровському та Новомосковському районах», – сказав заступник очільника регіону.

Ремонт доріг у Дніпропетровській області 2023 - Наше Місто

Передбачені на цей рік кошти – лише на частину запланованого. Загальна вартість проєктів – понад 5,5 млрд грн. Це фінансування ще не виділене. Але щоб в майбутньому розпочати роботи, не марнуючи часу, підготувалися. Провели низку закупівельних процедур. Вони – на найближчі два роки.

«Ще 40 млн грн спрямуємо на відновлення мосту у Криворізькому районі, повністю зруйнованого через війну. 250 млн грн – на утримання доріг взимку. А ще – ямковий ремонт», – наголосив Максим Беспальчук. 

Ремонт доріг у Дніпропетровській області 2023 - Наше Місто

Цьогоріч оновлять 12 доріг в Синельниківському, Дніпровському, Новомосковському та Кріворізькому районах. Загалом – понад 190 км. Які саме автошляхи робити – ретельно обирали. Спиралися на запити від Сил оборони і приписи поліції. Врахували й евакуаційні шляхи, визначені в області.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: 

Поділитися: