Skip to content

До кінця вересня Дніпро буде повністю готовий до прийдешнього опалювального сезону, — Філатов 

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Дніпро системно готується до холодів. Місто врахувало досвід попередньої зими та зробило комплексне оновлення найбільш чутливого до відключень електрики обладнання. Нині готовність до опалювального сезону становить 95 %. Повністю закінчити ці роботи планують до кінця вересня. Про це мер Дніпра Борис Філатов заявив в ефірі телеканалу «ДНІПРОTV» 26 вересня. 

Філатов також наголосив: місто встановлює альтернативні джерела живлення — аби уникнути розмерзання систем опалення під час аварійних відключень. Утім, жодне місто в світі не зможе працювати виключно на генераторах у разі повного блекауту.

«Місто встановлює додаткові генератори. На деяких котельнях навіть по два. Ми придбали, мабуть, найпотужніший в країні газовий генератор. Купуємо достатню кількість, аби в разі настання блекауту ми могли втримати критичну інфраструктуру — «Міськводоканал», насоси. Щоб працювала каналізація», — зазначив мер Дніпра.

Водночас місто пропонує людям, що мають борги за тепло, скористатися програмою реструктуризації. Адже нині сума заборгованості мешканців за теплоносії сягнула понад 1,2 млрд грн, і це суттєво обтяжує бюджет міста — надто на тлі того, що у громад можуть забрати військовий ПДФО. Як відомо, стосовно цього в уряді нині тривають бюджетні консультації.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Поділитися: