Skip to content

Від очищення кешу до користування соцмережами: у Дніпрі проводять безкоштовні курси для учасників УТВ

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У сучасному світі дуже важливо вправно володіти цифровими технологіями. І якщо у молоді з цим не виникає складнощів, то люди зрілого віку з ними іноді стикаються. Щоб допомогти цій категорії населення подружитися з гаджетами, у Дніпрі проводять курси цифрової грамотності. Чому навчають та як записатися, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

У Дніпрі тривають безкоштовні заняття для учасників «Університету третього віку». На уроках навчать досконало користуватися смартфоном (від налаштувань пристрою до користування всіма популярними соцмережами).

Уважно слухала лектора пані Галина Дуганець: «Мені такі лекції дуже корисні, адже я дуже хочу навчитися повністю використовувати свій телефон. Не тільки як подзвонити й сфотографувати щось, а які є налаштування. Сьогодні вивчали очищення кешу. А я і не знала, що телефон можна швидко почистити від непотрібного. На самих лекціях викладач дуже детально все пояснює, пише детально інформацію на дошці. Також на екрані є відеоряд з картинками для швидкого розуміння, куди тиснути на своєму телефоні у пошуку потрібного розділу».

Навчання розділено на два рівні складності.

«Рівні можна обирати й одразу вчитися, можна освоїти користування смартфонами на базі «андроїд» та «IOS». Щоб записатися, жінкам від 55-ти років та чоловікам від 60-ти треба прийти за адресою: вул. Старокозацька 40-Б з паспортом, ідентифікаційним кодом, пенсійним (якщо є, – ред.) та обрати для себе навчальні курси. Від початку 2023 року було сформовано 118 груп з вивчення смартфонів (відвідали заняття більше ніж 1000 учасників проєкту)», – розповіла головна спеціалістка управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту з питань місцевого самоврядування внутрішньої та інформаційної політики ДМР Вікторія Дерець.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: