![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-25_13-07-05-1060x615.jpg)
Рік тому ворожа ракета влучила в блошиний ринок Дніпра, який знаходиться біля автовокзалу. Як відновилася барахолка за 1 рік та що тепер там продають, – розкаже сайт «Наше місто».
У вересні 2022 року окупанти нанесли ракетний удар по барахолці Дніпра.
![Пережив декілька ракетних ударів: як працює блошиний ринок на автовокзалі (Фото)](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-25_10-45-49-1003x662.jpg)
Проте, сьогодні, незважаючи на велику площу руйнувань від обстрілу, ринок поступово приходить до минулого стану: продавці повертаються на свої місця і тепер тут знову можна придбати все що завгодно.
На вході у ринок знаходиться «відділ» тварин: тут можна взяти собі домашнього улюбленця та все необхідне для нього. Найбільше тут, серед тварин, папуг та морських свинок – вони не займають багато місця та дружньо живуть у великих клітках. Також на ринку є кошенята та цуценята різних порід.
![Пережив декілька ракетних ударів: як працює блошиний ринок на автовокзалі (Фото)](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230924_132005-01-1060x596.jpg)
Далі, вглиб ринку, розташовані великі намети з автозапчастинами та господарськими товарами. Тут можна придбати все: від викрутки до старого пилососа.
На ринку можна придбати посуд на будь-який смак. Продаються і сучасні каструлі, і срібні столові прибори, і вінтажний сервіз. Ціни на такі вироби дуже різні: можна знайти щось лише за 10 гривень, а можна й витратитися в межах декількох сотень.
![Пережив декілька ракетних ударів: як працює блошиний ринок на автовокзалі (Фото)](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230924_132415-1060x596.jpg)
Мабуть, одними з найдорожчих та найцінніших для колекціонерів товарів тут є раритетні пластинки, грамофони, фотоапарати, жіночі та чоловічі дорогоцінні прикраси, значки та монети.
![Пережив декілька ракетних ударів: як працює блошиний ринок на автовокзалі (Фото)](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230924_132820-01-1.jpg)
![Пережив декілька ракетних ударів: як працює блошиний ринок на автовокзалі (Фото)](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230924_132349.jpg)
![Пережив декілька ракетних ударів: як працює блошиний ринок на автовокзалі (Фото)](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230924_132240-01.jpg)
На барахолці є й одяг. Можна знайти професійні, робітничі костюми. А можна й звичайні повсякденні кофти, штани та взуття, як для дорослих, так і для дітей.
![Пережив декілька ракетних ударів: як працює блошиний ринок на автовокзалі (Фото)](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_20230924_132541-1-1060x596.jpg)
Також для дітей є іграшки: більш сучасні, вінтажні та навіть імпортні, з інших країн.
Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра
Позначки: Дніпро, Ракетний удар