Skip to content

Для комфорту пасажирів: у Дніпрі ремонтують трамвайний переїзд на перехресті просп. Сергія Нігояна та вул. Львівська

Олена Завгородня

У Дніпрі триває капітальний ремонт трамвайного переїзду в районі перехрестя просп. Сергія Нігояна та вул. Львівська. Сьогодні черговий по місту Ігор Маковцев, директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР перевірив процес виконання робіт. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Дане перехрестя є важливою магістраллю для руху автомобільного, міського громадського транспорту та трьох трамвайних маршрутів до автобусного і залізничного вокзалів. Пропускна здатність цієї дорожньої артерії залежить  від технічного стану трамвайного та дорожнього перетину цього перехрестя.


Ремонт трамвайних колій по вул. 128-ї Бригади Тероборони, які примикають до цього перехрестя, було проведено у 2018 році. А останній ремонт на цьому перехресті – 27 років тому.

16 вересня було розпочато роботи з капітального ремонту цього трамвайного переїзду. Вони проводяться з перекриттям руху трамвайного та автомобільного транспорту. Термін виконання робіт – 3 тижні.


Відповідно до проєкту, технічним рішенням було обрано – укладання трамвайних колій у бетонній широкосмуговій плиті. Підрядна організація забезпечена відповідною будівельною технікою та має досвід у використанні технології ремонту.

«Протяжність трамвайної колії складає 78 метрів в одноколійному виміру (тобто дві колії по 39 м кожна). Буде укладено 24 од. широкосмугові плити. Фіксація рейок – за допомогою двокомпонентної поліуретанової суміші, що суттєво знижує рівень шуму та вібрації.
Після вкладання рейок буде проведено відновлення дорожнього одягу проїзної частини та тротуарів на цій ділянці».

З початку року вже виконано ремонти 9 трамвайних переїздів.

Новини Дніпра: ремонт трамвайного переїзду - Наше Місто


Плани підприємства до кінця  2023 року:

Ремонт перехресть за технологією залізничного переїзду: пл. Десантників; вул. Павлова – вул. Академіка Белелюбського;
Закінчується проєктування реконструкції трамвайної лінії на перехресті вул. Михайла Грушевського – просп. Дмитра Яворницького у бетонній широкосмуговій плиті.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: