Skip to content

У Дніпрі інспектують укриття: що виявила перевірка станцій метрополітену

У Дніпрі триває перевірки укриттів. Сьогодні черговий по місту інспектував станції метрополітену. Детальніше про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

З початку повномасштабного вторгнення станції метрополітену виконують функцію укриття для населення під час повітряних тривог. Вони забезпечені мобільним зв’язком, інтернетом.

«На станціях «Вокзальна», «Метробудівників», «Проспект Свободи» на платформах у наявності мобільні лави на випадок напливу громадян, які укриваються під час повітряної тривоги. Зокрема, на станції «Метробудівників» – 4 таких лави, якими можна скористатися як додатковими місцями для сидіння. Також за допомогою модульних лав легко облаштувати місце для сну. Вони трансформуються у повноцінне односпальне ліжко, яке витримує до 500 кг ваги. Додатково місцями для сидіння облаштовані касові зали станцій», – повідомила в.о. начальника станції Наталія Стахнюк.

При перебуванні на станції під час повітряної тривоги метрополітен надає можливість громадянам користуватись санітарними вузлами, а також вживати очищену воду.

На станції «Метробудівників» є аптечка для надзвичайних ситуацій. Вона видається медичному персоналу для надання допомоги постраждалим громадянам, що перебувають в укритті.

Вночі для відвідувачів додатково включаються ескалатори на спуск та підйом. Метрополітен надає безперешкодний доступ у нічний час для громадян, у разі якщо вони хочуть знаходитись на станціях при відсутності повітряної тривоги. На станції «Метробудівників» можуть укриватися одночасно до 1000 людей.
Дніпровський метрополітен завжди допомагає містянам і гостям міста у цей непростий для нашої Батьківщини час.

Новини Дніпра: перевірка станцій метро - Наше Місто

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: