Skip to content

Напад на родину в поїзді Дніпро – Трускавець: пасажир вимагає від «Укрзалізниці» 200 тисяч компенсації

Суд розглянув позов пасажира потягу «Дніпро-Трускавець» до Укрзалізниці. Чоловік вимагав 200 тисяч гривень компенсації за те, що на нього напали в поїзді, а пізніше висадили з нього. Чи вдалося відсудити гроші, пише сайт «Наше Місто» з посиланням на Ленінський районний суд Дніпра.

Як йдеться у рішенні суду, у жовтні 2020 року чоловік подорожував потягом з Дніпра до Трускавця. Разом з ним їхала дружина та неповнолітня донька. За його словами, інший пасажир вночі напав на нього та його родину. Ба більше, на одній зі станцій подружжя зняли з потягу, а дитина продовжила подорож сама.

«Позивач змушений був телефонувати до органів поліції м. Хмельницького, для того, аби його співробітники зняли їх неповнолітню доньку з поїзду та повернули її батькам», – йдеться в рішенні суду.

Тож чоловік звернувся до суду з вимогою стягнути з «Укрзалізниці» грошове відшкодування моральної шкоди у розмірі 100 тисяч грн. та матеріальної шкоди у розмірі 9993 грн. 10 коп,  а також на користь своєї  неповнолітньої доньки – моральну шкоду у розмірі 100 тисяч грн.

Натомість «Укрзалізниця» вважає вимоги позивача безпідставними.

«Саме позивачем, через його агресивну поведінку, було порушено громадський порядок у потязі, у зв’язку із чим особу було знято з потягу. Рішення про зняття дружини позивача ніким не приймалось, вона залишила потяг добровільно на станції Біла Церква разом зі своїм чоловіком. При цьому донька пасажирів продовжувала перебувати у потязі під наглядом іншого члена родини», – йдеться у рішенні суду.

Позов чоловіка задовольнили частково. «Укрзалізниця»  має сплатити йому моральну шкоду у розмірі 5000 грн. В частині інших вимог позивачу відмовили. Рішення може бути оскаржено в апеляційному суді.

Новини Дніпра: напад на пасажира у потязі - Наше Місто

Категорія: Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: