Skip to content

Коли в Україні буде бабине літо: прогноз синоптикині

Ксенія Куземко

Коли в Україні буде бабине літо: прогноз синоптикині

Бабине літо – це народна назва тривалого періоду антициклональної активності атмосфери в осінній період. Під час «бабиного літа» переважає ясна, тепла і суха погода, яка тримається протягом кількох діб або тижнів. Коли почнеться бабине літо 2023 в Україні – читайте у матеріалі «Наше місто» з посиланням на 24 канал.

За словами синоптикині Укргідрометцентру Наталії Птух, погодні процеси, які люди так називають, відбуваються переважно після перших заморозків, після першого холоду.

Найчастіше бабине літо настає наприкінці вересня або жовтня. Саме тоді коли наступає період антициклональної погоди, але вже після того, як були перші відчутні зниження температури.

«Те, що в нас зараз, не можна назвати бабиним літо. Адже це просто продовження, скажімо так, м’який перехід від літа до осені, утримання середньої погоди. Трошки осінньої у нічні години і майже літньої вдень. Метеорологічна осінь у нас ще не настала, бо це коли середньодобова температура нижча за +15 градусів. Тобто зараз в Україні по суті ще триває метеорологічне літо», – розповіла вона.

Тому про якесь бабине літо також говорити зарано.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі, Україна

Позначки: ,

Поділитися: