Skip to content

У мирному житті був «Гришаня», на війні — «Гордий дід»: у Донецькій області загинув Герой з Нікополя

16 вересня на фронті загинув працівник Нікопольського заводу феросплавів. Сумну звістку повідомляє сайт  «Наше Місто»  з посиланням на «Нікополь феросплавний» у Фейсбук.

Вогнетривник ПЦ-9 та сержант 54-ї ОМБр ім. гетьмана Івана Мазепи Гордієнко Олег Іванович загинув на Донецькому напрямку. На Нікопольському заводі він працював понад 30 років.

«Олег був людиною із золотими руками та серцем, сумирний, товариський. Ми називали його не інакше, як «Гришаня». Що на роботі, що вдома – не відмовлявся від будь-якої праці. Все що просили – виконував. Любив бути корисним, притому не тільки керівництву, але й державі», — розповідають друзі та колеги Героя.

У 2015 році Олег Іванович служив в АТО. А з початком повномасштабного вторгнення сам прийшов до військкомату, аби захищати Батьківщину.
На війні отримав позивний «Гордий дід», воював під Бахмутом та неодноразово був у самому пеклі. Побратими розповідають дивовижний випадок: зимою під час штурму наших позицій йому довелося три дні лежати під тілами своїх товаришів. Він відморозив ноги, але вижив, протримався до евакуації з позиції.

Під час перебування у шпиталі, заїхав додому, але востаннє. Повернувшись на бойові позиції після лікування, не зміг уникнути прямого попадання ворожого снаряду, який і обірвав життя «Гордому діду», «Гришані».

У Олега Івановича залишилась дружна Мая та доросла донька Олександра.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого воїна. Вічна пам’ять.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: