Skip to content

Кому казково пощастить в коханні: названо три знаки Зодіаку

Ксенія Куземко

Кому казково пощастить в коханні: названо три знаки Зодіаку

За словами тарологів, середина осені приготує велику радість для представників трьох знаків Зодіаку. Вони можуть сподіватися на казковий успіх у коханні, при цьому всі попередні страждання залишаться в минулому. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на УНІАН.

Телець

Карти Таро передбачають Тельцям важливе знайомство, яке може змінити ваше життя назавжди. Не бійтеся довіряти і відкривати своє серце.

Проте, перш ніж починати нові стосунки, переконайтеся, що ви відпустили ту людину, яка була поруч з вами в минулому. Не слід вступати в новий роман, якщо ви ще не закінчили з попереднім, бо це може призвести до проблем.

Діва

Дівам казково пощастить у коханні. Ви зможете насолодитися увагою, компліментами та подарунками. Друга половинка закохається у вас вдруге, стосунки перейдуть на новий рівень.

Якщо ж ви ще не зустріли свою долю, то обов’язково намагайтеся частіше проводити час у компаніях. Людина, яка подарує вам неземне кохання, десь поруч. Не відмовляйтеся від нових знайомств і любовних пригод.

Козоріг

Тарологи вважають, що Козероги можуть зіграти весілля вже цієї осені. Вас закрутить ураган любові, події будуть розвиватися стрімко. Це може вас налякати, проте не треба піддаватися паніці, все буде добре.

Часом люди швидко переходять від слів до вчинків. І якщо ви почуєте слова про любов і зрозумієте, що готові відповісти взаємністю, не стримуйте себе. Дозвольте романтиці закрутити вам голову!

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: