Skip to content

Коли час іде на хвилини: дніпровським студентам показали, що робити при пораненнях (Фото)

Дарина Сухоніс

Реалії України такі, що сьогодні в начавльних закладах студенти не лише отримують освіту, але і вчаться навичкам виживання. Через повномасштабне вторгнення рф на територію нашої країни, сьогодні кожен українець повинен володіти базовими навчиками домедичної допомоги.  Адже ці знання можуть врятувати ваше життя, передає «Наше Місто». І це не слова з методичної літератури – це наше сьогодення. Уявіть ситуацію – ракета потрапила у житловий будинок, поранено людину, є кровотеча. Швидка їде, але спливає – кровотечу треба зупинити, але ви не  знаєте як це зробити.

У Дніпрі у  Коледжі електрифікації Дніпровського державного аграрно-економічного університету бійці ССО провели заняття з тактичної медицини для студентів та викладачів.

«Це навчання з допервинної медичної допомоги, адже хлопці і дівчата цивільні. Я для цивільних сьогодні вперше читав курс, частіше для військових. Але для цивільних це дуже важливо, бо в наших умовах сьогодні кожен повинен надавати собі по-перше допомогу, по-друге – допомогти іншим», – зазначає інструктор, парамедик підрозділу  ССО ( з міркувань безпеки обличчя та ім’я ми не називаємо).

Під час навчання студентам показали як зробити перший огляд, накладати турнікет, визначити травму у людину (кінцівок, легень тощо), що роботити, якщо перебита магістральна артерія.

Фото Валерій Кравченко

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Поділитися: