Skip to content

В Дніпрі інспектують укриття: що виявила перевірка в школі № 34

Олена Завгородня

В Дніпрі триває переверка укриттів. 20 вересня в рамках чергування Андрій Клименко відвідав сховище, розташоване в школі №34 по вул. Кедріна, 57. Детальніше повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Заступниця директора з навчально-виховної роботи Юлія Клітна розповіла, що укриття розраховане на 340 осіб. На прохання батьків, для першачків встановили окремі парти, бо так дітям молодшого віку звичніше та комфортніше.

«Є ігри, розмальовки та іграшки. Все, аби зайняти дітей корисними справами під час повітряної тривоги. Також є пожежна сигналізація з можливістю оповіщення про початок і кінець ракетної небезпеки»,- додала заступниця директора Юлія Олександрівна.

Укриття в школі працює цілодобово. Тут завжди знаходяться відповідальні особи для того, щоб у випадку повітряної тривоги впустити мешканців, які проживають неподалік. Біля входу облаштоване місце для чергового, який веде облік відвідувачів.

«Приємно вражений облаштуванням цього укриття. Є все необхідне: туалетні кімнати, медичні аптечки з ліками для надання першої медичної допомоги, wi-fi, вентиляція. Залишився задоволений від інспектування»,- резюмував черговий по місту директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко.

В Дніпрі інспектують укриття: що виявила перевірка школи № 34

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: