Skip to content

У ДТЕК зробили важливу заяву по двозонним лічильникам: що потрібно знати дніпрянам

Ксенія Куземко

У ДТЕК зробили важливу заяву по двозонним лічильникам: що потрібно знати дніпрянам

Наявність двозонного лічильника допоможе мешканцям Дніпропетровщини заощаджувати при сплаті за світло, а енергосистемі країни в осінньо-зимовий період більш ефективно балансувати споживання електроенергії. Як встановити ощадливий лічильник, скільки це коштує та як впливає на енергобаланс держави. Про це розповіли в ДТЕК Дніпровські електромережі, пише «Наше місто».

Сезон холодів, який зовсім скоро стартує на Дніпропетровщині, спонукатиме людей активно користуватися енерговитратними приладами – обігрівачами, бойлерами тощо. У такому випадку наявність двозонного лічильника допоможе заощаджувати на сплаті за світло, користуючись більш вигідним нічним тарифом. Коли спожиті з 23:00 до 7:00 кіловати коштують на 50% дешевше ніж в інший період доби.

Для того щоб замовити заміну старого електролічильника на новий двозонний, потрібно зайти на відповідну сторінку на сайті ДТЕК Дніпровські електромережі та виконати три кроки:

  • обрати послугу та заповнити заявку,
  • отримати на електронну пошту рахунок та дату виконання замовлення,
  • сплатити рахунок та отримати новий лічильник й роботи з його монтажу.

Вартість послуги, яка включає безпосередньо сам лічильник, послуги з демонтажу старого приладу, встановлення нового, опломбування та програмування для роботи в режимі «день»/«ніч» становить:

  • для 1-фазного двозонного лічильник (220В) – від 3199 грн,
  • для 3-фазного двозонного лічильник (380В) – від 5799 грн.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Поділитися: