Skip to content

Ледве не померла від анафілактичного шоку: у Дніпрі рятують жінку, яка вдома робила кератинування волосся

Ксенія Куземко

Ледве не померла від анафілактичного шоку: у Дніпрі рятують жінку, яка вдома робила кератинування волосся

У Дніпрі 32-річна жінка втратила свідомість після процедури кератинування волосся вдома. На виклик негайно приїхала бригада Новокодацької станції екстреної допомоги. Про це розповів на своїй фейсбук-сторінці медик Обласної станції ЕМД Влад Боднюк, пише «Наше місто».

Сестра постраждалої повідомила, що вони виконували процедуру кератинування, але у якийсь момент жінці стало негаразд і вона втратила свідомість.

«При огляді стан жінки був важкий, свідомість відсутня, шкірні покриви холодні, бліді, дихання поверхневе, сухі свистячі хрипи, АТ 65/40 мм.рт.ст., пульсоксиметрія SpO2 та пульс на периферії не визначається. ЕКГ – ритм синусовий, правильний, ЧСС -128 уд/хв. Глюкотест капілярної крові – 5,8 ммоль/л», – написав медик.

Після надання екстреної медичної допомоги з діагнозом анафілактичний шок жінку доправили до медичного закладу в стабільно-тяжкому стані.

Зауважимо, щоб звести до мінімуму ці потенційні ризики – звертайтесь до професійних перукарів в  салонах краси.

Довідка

Кератин – це білок, який складається з амінокислот і наноситься на волосся з послідуючим вирівнюванням його термощипцями. Під час процедури виділяється формальдегід – це газ, який має неприємний, різкий запах та може викликати алергію.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: