Skip to content

Пам’ять про героїв та жертв агресії рф: у Дніпрі розповіли про цифрову платформу «В!ЙНА»

У Дніпрі розповіли про цифрову платформу «В!ЙНА» (https://memory.dp.ua/). Це інтернет-ресурс, на якому зібрані дані про героїв та цивільних жертв російсько-української війни, які народились та проживали у Дніпрі. Також в окремій вкладці висвітлені всі акти тероризму країни-агресорки проти нашого міста, як-то ракетні удари по будинку на на ж/м Перемога та по автовокзалу.

Новини Дніпра: Платформа «В!ЙНА»

«Також ми додали розділ «Запропонувати», щоб родина, друзі чи просто близькі люди мали змогу надати інформацію щодо наших героїв та цивільних жертв. Для оприлюднення інформації на платформі, потрібно заповнити анкету, завантажити фото героя, додати ПІБ, вказати роки життя, посаду та надати детальну біографію. Після цього заява проходить перевірку, близьким людям надається зворотний зв’язок на пошту, яку вони вказували у заяві. Якщо всі дані погоджено – інформація щодо цивільних та військових оприлюднюється на платформі», – розповів  Артем Трапезніков, директор КП «Цифрова трансформація і автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро»» ДМР.

Зараз на платформі «В!ЙНА» зібрані дані про 40 героїв з Дніпра, які віддали життя за Україну. Подати заявку на розміщення інформації про героїв та жертв повномасштабної агресії рф проти нашої держави можна за посиланням – https://memory.dp.ua/application.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: