Skip to content

Витягнув дитину з-під завалів будинку на Перемозі: тренер з Дніпра отримав звання «Герой-рятувальник року»

Мешканець Дніпра Юрій Васецький отримав нагороду «Герой-рятувальник року». Чоловік 14 січня врятував підлітка з-під завалів будинку на Перемозі. Про це пише сайт «Наше Місто» з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України.

Згідно з повідомленням, цього року сім жителів України отримали таку нагороду. Серед них дніпровський тренер Юрій Васецький.

Новини Дніпра: Васецький отримав нагороду - Наше Місто

Відомо, що він перебував поряд із місцем ракетного удару. Чоловік згадав, що один з його вихованців мешкає у будинку 118, в який влучила російська ракета. У момент ворожої атаки 12-річний Ростислав був сам удома. Тож тренер одразу побіг на допомогу.

Біля будинку Юрій чув крики дорослих і дітей, які опинилися у пастці та намагалися вибратися. Під зруйнованими квартирами залишився навіс від місцевої амбулаторії. Юрій заліз на нього та побачив, що за гратами всередині приміщення перебуває жінка з дитиною. Самостійно зняти решітку не вдалося, допомогли інші хлопці. Разом вони потрапили всередину і витягли їх звідти.

Діставшись третього поверху, Юрій потрапив до приміщення, де і відшукав Ростислава. Чоловік допоміг хлопчику вибратися із зруйнованого будинку.

«Впала плита на плиту і саме там я знайшов Ростислава. Особисто я боявся, аби не стався вибух, оскільки цей будинок – газовий», – розповів Юрій.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: