Skip to content

Забіги на 5, 10 км, дитячі дистанції: у Дніпрі проходить «Neftek Dnipro Marathon 2023» 

Новини Дніпра: «Neftek Dnipro Marathon 2023» 

Зранку 16 вересня у Дніпрі стартував «Neftek Dnipro Marathon 2023». Цьогорічний дніпровський марафон проводиться у двох етапах: офлайн та онлайн. Онлайн етап стартує 17 вересня. Спортсмени зможуть бігти в будь-якому місці. Організатором бігової події є громадська організація «Старт Дніпро» за підтримки департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. 

«Зранку були дорослі забіги на 5 км та дитячі на 100, 400 м та 1 км. А ввечері дорослі дистанції на 10 км, а також згадані дитячі дистанції. Цього року маємо велику кількість учасників, майже 600, не лише з Дніпра, а й інших міст України: Львова, Тернополя, Харкова, Києва, Одеси тощо. Серед них як аматори, так і майстри спорту. Приємно, що цього разу у святі спорту взяла участь команда повітряного командування «Схід». Завдяки спонсору марафону групі «Neftek» маємо грошовий призовий фонд. Дніпро – єдине місто, яке в цьому році пропонує учасникам марафону грошові винагороди. А ще від завтра і до 24 вересня буде онлайн формат марафону — проводитимуться забіги на будь-яку дистанцію. Учасники можуть бігти у будь-якій точці світу. Вони надсилатимуть нам треки, посилання на свої забіги. Серед учасників і такого формату визначатимемо переможців», — коментує виконавчий директор громадської організації «Старт Дніпро» Павло Балабанов. 

Учасниця марафону Тамара Каліста бере участь у подібних змаганнях вже не вперше і говорить, що біг для неї – свого роду антистрес:

«Уже брала участь у напівмарафоні у 2019-му році. Коли побачила, що цього року проводимуть марафон, вирішила взяти участь. Сьогодні пробігли 5 км з моєю другою мамою і колегою. Настрій піднесений, погода сприяла, світило сонечко.  Дуже приємно, що попри складні часи, у місті все ж проводять такі заходи. Це відволікає, дає ковток так би мовити «колишнього» життя без війни». 

А Юлія Каліста бере участь у забігах вперше.

«Це була моя мрія – взяти участь у марафоні. І цього разу я її здійснила. Це ще гарна можливість провести усім гуртом час з однодумцями, які полюбляють біг. Звісно, готувалася до забігу. Результат для мене — це не головне, натомість — участь», — додає пані Юлія.

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Спорт

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: