Skip to content

Вживалася в роль, згадуючи померлого собаку: відома телеведуча Дніпра про акторську кар’єру

Новини Дніпра: Телеведуча Лариса Максименко

Телеведучі, білетери і навіть рознощики їжі. А ви знаєте, ким працював ваш улюблений актор чи режисер до того, як потрапити до творчої професії? Ми поспілкувалися з відомою телеведучою Дніпра Ларисою Максименко про початок її акторської кар’єри, про те, як вона вживалася в ролі та як доводилося проходити кінопроби у ресторані. Також досліджували кар’єру відомих акторів та режисерів і дізналися, який шлях їм довелося пройти. Про людей, які прийшли до кіно з інших професій, далі в матеріалі “Наше місто”.

М’яка посмішка, стильна зачіска та глибокий пронизливий погляд. Лариса – відома дніпровська телеведуча. До акторської професії вона прийшла нещодавно. У дебютному фільмі “Чтець” у жінки були не просте завдання – щиро розплакатися перед камерою.

Актор має не бояться продемонструвати емоцію перед камерою та перед оточуючими. Лариса каже, проби на фільм ”Коннектор” проходили у ресторані. Режисер картини Олег Стахурський запропонував жінці вжитися у роль прямо на очах у відвідувачів та офіціантів.

Детальніше дивіться у нашому сюжеті:

Категорія: Відео, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: