Skip to content

У Дніпрі на Слобожанському проспекті ремонтують аварійний дитячий майданчик (Фото)

Новини Дніпра: Ремонт майданчика на пр. Слобожанський

Черговий по місту, директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько перевірив ремонт аварійного дитячого майданчика на просп. Слобожанський, 1, який вже на завершальній стадії, пише “Наше місто“.

«На цьому майданчику відремонтовано ігровий комплекс, пісочницю, гойдалки, карусель та балансир. Усі роботи виконані в заводських умовах. Також тут укладено безпечне гумове покриття. Пісочницю винесли за межі гумового покриття. До ремонту обладнання вже було старе, вийшло з ладу і потребувало оновлення», – розповідає директор КП «Розвиток територій міста» Олександр Чуб.

За словами Артема Нідєлька, ремонт майданчика виконано якісно:

«Впевнений, що діти та їхні батьки також оцінять зроблений ремонт». 

Олександр Чуб каже, що чим більше проводиться ремонтів майданчиків, тим більше надходить звернень від містян щодо нових відповідних потреб. За 8 місяців цього року до КП «Розвиток територій міста» надійшло більше 500 звернень від дніпрян з проханням провести ремонт спортивного чи дитячого обладнання. У порівнянні з минулим роком кількість звернень збільшилася вп’ятеро.

«На всі звернення реагуємо. Наші групи виїжджають, усе перевіряють. Крім того, є ще ті майданчики, які вже дуже старі і не знаходяться на балансі міської ради. Зараз ми вирішуємо це питання і приймаємо їх на свій баланс. В цьому році вже взяли більше 100 майданчиків, де проводитимемо ремонтні роботи», – зазначив Артем Нідєлько.

У Дніпрі з початку року вже відремонтовано 47 комплектів обладнання. Зараз оновлення майданчиків одночасно проводяться на п’ятьох локаціях.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: