Skip to content

Дніпровська міська влада повідомляє: оперативна ситуація на ранок 16 вересня

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Оперативна ситуація на ранок 16 вересня

Протягом ночі знеструмлень чи аварій на тепло-розподільчих пунктах, підвищувальних та насосно-фільтрувальних станціях не зафіксовано. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на Дніпровську міську раду.

Вчора ввечері комунальники завершили аварійні роботи на таких об’єктах:

  • вул. Василівська, 140, відновлено водопостачання по вул. Василівська, 130-140;
  • вул. Метробудівська, 14, відновлено водопостачання по вул. Метробудівська, 12, 14.

За минулу добу бригади КП «Дніпроводоканал» очистили 42 засмічення на мережах водовідведення, а також усунули 27  пошкоджень на мережах водопостачання.

Комунальники сьогодні продовжать роботи за заявками містян на очищення засмічень на мережах водовідведення та усуненні пошкоджень на мережах водопостачання, що надійшли до «Контакт-центру» Дніпровської мерії.

Ці роботи проводяться без відключення водопостачання.

За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.

Всі служби у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання. 

У випадку виникнення будь-яких проблемних ситуацій на мережах водо- та теплопостачання, комунальники одразу їх ліквідують. Це питання міська влада тримає на постійному контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені комунальними послугами.

Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми з водопостачанням чи опаленням, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:   

(056) 732-12-12

(095) 732-12-12   

(096) 732-12-12    

(073) 732-12-12

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Поділитися: