Skip to content

Військові масово звертаються до президента та уряду з проханням залишити ПДФО в громадах

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Мережею ширяться численні звернення військовослужбовців до уряду та президента України з проханням не вилучати з бюджетів громад так званий «військовий» податок. Адже це потужний ресурс на потреби ЗСУ. Повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на Телеграм канал «Україна зараз».

Нагадаємо, згідно з останніми правками до Бюджетного кодексу, Кабмін має намір змінити порядок перерозподілу військового ПДФО, а також інших відрахувань, які йдуть до місцевих бюджетів.

Гроші мають намір вилучити у міст та перерозподілити на інші спеціально створені фонди – на виробництво снарядів та ракет. Це негативно позначиться на щоденній «роздрібній допомозі» армії.

«Щодня комбати та комбриги отримують допомогу у вигляді гуми, вантажівок, будматеріалів, буржуйок, тепловізорів, палива для машин та інше, і з усіма цими проханнями вони не можуть звернутися до жодного міністерства, але системно звертаються до міст та отримують допомогу. Тепер така допомога може припинитися, що істотно послабить обороноздатність країни», – йдеться в повідомленні.

Ось що думають хлопці з передової про скандальну ініціативу забрати з місцевих бюджетів ресурси на потреби ЗСУ.

«Така ініціатива не буде кращою для війська. Нам держава дає якісну їжу, одяг, зброю, паливо. Все інше нам дає громада та волонтери. Авто закупила наша громада. Зараз вона закупляє дрони. Якщо забрати 100% ПДФО, то до кого ми будемо звертатись, до Міністерства оборони? Навряд чи. Ми звертатимемось до громад, а там коштів просто не буде. Наші кошти просто заберуть з громад. Де будуть наші ПДФО? Я проти цього і закликаю всіх не голосувати за таке кабальне рішення», – йдеться у зверненні військового.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: