Skip to content

Вікенд у глемпінгу: у Дніпрі набирає популярності новий вид відпочинку

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Новини Дніпра: Глемпінг у Дніпрі

У Дніпрі з’явився новий тренд для відпочинку, який швидко завойовує серця місцевих жителів — глемпінг. Ця інноваційна форма поєднує в собі відпочинок на природі, але не у наметах, а у зручних будиночках. Скільки коштує такий вид відпочинку у Дніпрі, — розкаже «Наше місто».

Глемпінг — це один з напрямків екотуризму. Від відпочинку в туристичному наметі його відрізняє те, що у в будиночках все облаштовано для комфортного перебування: м’які ліжка, кухня, ванна кімната, гарні меблі. Різновидів глемпінгу багато: від будиночка на воді до прозорої капсули в горах. В Дніпрі ж екотуризм тільки починає набирати обертів.

Oblaka glamping пропонують так звані куполи для відпочинку.

Купол Loft на 2 особи, у куполі знаходиться: мінікухня, ванна кімната, кондиціонер, тераса з обіднім столом. Також є басейн та мангал. Вартість такого туристичного куточка 4000 за ніч.

Купол Modern також призначений для 2 осіб та має такі ж компоненти та ціну, що й попередній. Різниця лише в інтер’єрі приміщення.

Купол Classic вміщає 4-6 осіб. Має набагато більше простору, ніж попередній, та вміщає в себе ще й окрему спальню, ліжко на другому поверсі, розкладний диван. Ціна такого відпочинку за ніч вже 6000 за 4 особи та 8000 гривень за 6. База знаходиться за 5 км від Дніпра.

Kodaky Glamping & Spa окрім кухні, ванної кімнати та вітальні з ліжком пропонують ще спа-відпочинок у карпатському чані. Один такий будиночок вмішає 4 осіб, а відпочити добу в ньому коштує від 3800 гривень. База розташована у Старих Кодаках.

Cedrus Glamping має будиночок у формі трикутника з панорамними вікнами.

Перебування в такому глемпінгу коштує від 3000 до 3500 гривень за добу, в залежності від дня тижня. Будиночок розрахований на 4 осіб: на першому поверсі є великий розкладний диван, а на мансардному поверху — двоспальне ліжко. У розпорядженні гостей також басейн та мангал. База розташована в Амур-Нижньодніпровському районі.

Автор Валерія Федоренко

Категорія: Афіша, Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: