Skip to content

Нажилися на генераторах: прокуратура підозрює київських можновладців у привласненні бюджетних коштів

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Київських можновладців підозрюють у привласненні бюджетних коштів. Мова йде про майже 3 млн грн. За справу взялася прокуратура. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на Київську міську прокуратуру.

Київська міська прокуратура встановила факт порушення інтересів держави у бюджетній сфері за результатами проведеної Департаментом КМДА процедури закупівлі 400 генераторів за кошти місцевого бюджету.

«У листопаді 2022 року профільний Департамент КМДА придбав за кошти місцевого бюджету у субʼєкта господарювання 400 генераторів на загальну суму понад 28, 6 млн грн включно з податком на додану вартість. Водночас, в силу положень постанови Кабінету Міністрів України від 09.11.2022 № 1260 генератори віднесено до переліку товарів першої необхідності, операції з ввезення та постачання яких на митній території України звільняються від оподаткування податком на додану вартість. Департамент при закупівлі генераторів безпідставно включив в ціну вказаного товару суму податку на додану вартість у розмірі 4,7 млн грн», – про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Згідно з повідомленням, субʼєктом господарювання у добровільному порядку повернуто до бюджету лише 1,8 млн грн, при цьому залишились невідшкодованими кошти у розмірі 2,9 млн грн.

Реагуючи на виявлені порушення, Київська міська прокуратура звернулась до Господарського суду міста Києва з позовом в інтересах держави в особі Київської міської військової адміністрації та її профільного Департаменту про стягнення з субʼєкта господарювання безпідставно отриманих коштів та штрафних санкцій у сумі понад 3 млн грн.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: