Skip to content

У поліції Дніпропетровської області відбулися важливі кадрові перестановки

Анатолія Щадило поліція Київської області - Наше Місто

Генерал третього рангу Анатолій Щадило, який очолював поліцію Дніпропетровської області, переведений на аналогічну посаду у Київську область. А його попередник Андрій Нєбитов пішов на підвищення. Він назначений заступником голови Нацполіції, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Фейсбук-сторінку поліції Київщини.

За даними ЗМІ, Анатолій Щадило народився 30 квітня 1967 року в селі Повний Мукарів Дунаєвецького району Хмельницької області. З 1987 по 1989 рік проходив службу у Збройних Силах у складі 201 дивізії, що базувалася у провінції Кундуз в Афганістані.

1996 року закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук у 2016 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Правові та організаційні засади діяльності оперативних підрозділів».

Анатолія Щадило поліція Київської області - Наше Місто

Службу в органах внутрішніх справ Анатолій Щадило розпочав у січні 1997 року на посаді оперуповноваженого Старокиївського районного відділу податкової поліції управління податкової поліції Державної податкової адміністрації у Києві.

Поліцію Дніпропетровщини він очолював з липня 2020 року. До цього керував правоохоронцями у Хмельницькій області.

Наразі його обов’язки у Дніпропетровській області виконує один із заступників.

Категорія: Новини Дніпра, Новини політики Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: