Skip to content

Ведуть боротьбу за кожне життя: 10 тисяч лікарів Дніпра надійно тримають медичний фронт

Лікарні Дніпра з початку повномасштабної війни приймають військових та цивільних з передової. У медзакладах проводять складні операції, з подальшою реабілітацією людини. Один день роботи лікарні зафільмували журналісти ДніпроTV, пише «Наше Місто».

Помолився та пішов у бій із ворогом. 32-річний Олексій добре пам’ятає 1 вересня на Запоріжжі. Тоді, зізнається, саме молитва врятувала йому та побратимам життя.    

«Зупинилися в одній із посадок і почався обстріл. При отримані поранення в лопатку, пішло через легеню, осколок, і вийшов 300-м», – розповідає Олексій.

Каже, за півтора року служби на лікарняному ліжку опинився вперше. У Дніпрі Олексію зробили операцію та попереду – тривалий курс реабілітації.

До 10 складних хірургічних втручань на день проводять тільки в одній з лікарень Дніпра.

«Бачиш дуже багато випадків, котрі не повинен бачити. Взагалі людина не повинна бачити такого, коли відірвані кінцівки, верхні, нижні, або декілька кінцівок. Молоді хлопці, яким по 20-22 роки, котрі не бачили життя, це дуже тяжко. Мало того, що ти хірург, так ти ще працюєш і психологом, ти з ними розмовляєш, хтось втрачає дух, хтось тримається до останнього. Ми намагаємося багато докласти зусиль, щоб вони відчували, що вони максимально нормальні і можуть далі жити», –  розповідає хірург Дмитро.

Окрім армійців, у лікарнях рятують і цивільних. Близько 10 тисяч героїв у білих халатах Дніпра тримають медичний фронт.  

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: