Skip to content

У Дніпрі оновили алею казок: як виглядають скульптури героїв мультфільмів у парку Глоби

Олена Завгородня

У парку Глоби, що у Дніпрі, вирішили оновити алею казок. Ідея виникла у колективу комунального підприємства «Міська інфраструктура», яке опікується парком. А втілили її у життя талановиті вихованці закладів позашкілля. Що з того вийшло, пише сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

«Скульптури мультиплікаційних персонажів були вже вкрай у негарному вигляді. Тому вирішили оновити їх, аби відвідувачі парку, як діти, так і дорослі могли милуватися гарними казковими героями», – говорить Катерина Гришина, представниця департаменту парків та рекреації міськради.

До заходу запросили долучитися вихованців гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів позашкілля. Діти активно розмальовували скульптури своїх улюблених казкових героїв.

«Розмальовували скульптури близько 200 дітей разом із керівниками гуртків чотирьох закладів позашкілля. Вони залюбки відгукнулися на таку чудову акцію. Згуртувалися усі разом, аби з користю провести час», – наголошує головна спеціалістка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Діана Нахутіна.

Керівниця студії дизайну Міського палацу дітей та юнацтва Марія Рахманова теж долучилася до заходу разом із своїми вихованцями.

«Розмалювали цих чудових козаків на алеї. «Вдягнули» їх у такі гарні вишиванки традиційних орнаментів».

Сестри-близнята Кароліна і Карина розмалювали дві скульптури: страуса та слона. Дівчата відвідують гурток образотворчого мистецтва «Евріка» дитячо-молодіжного центру «Лідер».

«Розмалювали страуса та слоника. Кольори обирали самостійно. Загалом, гарною вийшла алея з розмальованими скульптурами. Тепер нове життя для алеї казок у парку», – додають дівчата.

Новини Дніпра: алея казок у парку Глоби - Наше Місто

Категорія: Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: