Skip to content

Карнавали, концерти, змагання: як Дніпро відзначав День міста у минулі роки (Фото)

Вихідними Дніпро відзначає День міста. Цьогоріч з міркувань безпеки масштабних концертів із тисячами глядачів та грандіозних фестивалів, що проводилися в довоєнний час, не заплановано. Фотограф Валерій Кравченко поділився світлинами, завдяки яким ми можемо пригадати, як у Дніпрі відзначали цей день у різні роки. Детальніше – в матеріалі сайту «Наше Місто».

Понад 10 років тому у День міста на дніпрян традиційно чекали розважальні та водно-спортивні шоу на Дніпрі. «Повітряна феєрія» – виставка фігур з повітряних кульок. Показові польоти вертольотів. Непереверші фейєрверки.

У 2013 році в День міста у Дніпрі відбулося урочисте відкриття декоративного водоспаду «Поріг Ревучий».  А також відкриття кільцевої канатної дороги для воднолижників і вейкбордистів.

Наймасштабнішою подією на День міста у 2014 році стала карнавальна хода «І love Дніпро». У ній взяла участь рекордна кількість людей – близько 10 тис.

В 2015 році на День міста у Дніпрі стартувала кругосвітна автомобільна експедиція сімейного екіпажу «Відкрите серце Дніпропетровська». Пройшло видовищне авіашоу за участю парашутистів, карнавальна хода.

У 2019 році на День міста на дніпрян чекала велика кількість різноманітних акцій, флешмобів і концертів. Перлиною свята стала карнавальна хода центральним проспектом. 

День міста у 2020 році Дніпро провів у форматі сімейного свята. По місту працювало безліч локацій. Найвидовищніша – лазерна арт-інсталяція «Dnipro Light Flowers». Також зафіксовано національний рекорд з випікання піци в українському орнаменті «50-метрова піца». Світлове та вогняне шоу.

В 2021 році у Дніпрі на День міста центр і частину Набережної перетворили на пішохідну зону. Пройшов традиційний артфестиваль «Мистецький квартал». Артпроєкт «Битва хорів» зібрав десятки дитячих та дорослих колективів. А фінальну пісню про Дніпро заспівали тисяча учасників. Увечері в акваторії річки Дніпро відбулася вітрильна регата. А над річкою – авіашоу та шоу вогню та світла.

День міста в 2022 році Дніпро зустрічав в умовах війни. Задля безпеки масових заходів не проводили. А ті, що відбулися, мали на меті зібрати кошти на ЗСУ. 

 В 2023 році в Дніпрі також відмовилися від гучних святкувань, ярмарків, шоу та веселих забав. З міркувань безпеки святкування проводиться з мінімальною кількістю заходів. Всі вони відбулися переважно у віддалених від центру районах.

Новини Дніпра: як Дніпро відзначав День міста - Наше Місто

На день народження традиційно загадують бажання. Так і дніпряни не відійшли від традицій. І у всіх одне прагнення – Перемога. А вже потім будуть доречними гучні святкування.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: