Skip to content

У Дніпрі жорстоко вбили талановитого музиканта

Ксенія Куземко

У Дніпрі 4 вересня на вулиці Немировича-Данченка сталася жахлива трагедія. У власній квартирі знайшли мертвого музиканта. На його тілі було виявлено численні ножові поранення, пише «Наше місто».

Як зазначається, труп виявив чоловік, який проживав в одній квартирі із 41-річним загиблим. Попередньо дніпрянину завдали понад 35 ножових ударів.

Загиблого звали Олександр Петров. Він працював у Дніпровській філармонія ім. Леоніда Когана.

Через декілька днів після скоєння злочину поліцейські затримали нападника та вручили повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 115 КК України (також вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою).

Знайомі пам’ятають Олександра Петрова як неконфліктну, добру, відкриту та чуйну людину.

«Безумовно, ця страшна звістка вразила всіх, хто  знав Олександра. Більш ніж 20 років його життя було пов’язано з роботою в Дніропетровській філармонії. Ще зовсім юнаком, студентом він прийшов працювати в наш оркестр, досконало грав на трубі, був робочим сцени, бібліотекарем, разом з цим був викладачем  у музичній школі, консерваторії, мав вищу категорію вчителя. Також він був талановитим аранжувальником, композитором та диригентом. Він працював в багатьох музичних  проектах. Завжди залишався вірним музиці, втілював свої проєкти і мрії.

Олександра поважали безумовно всі. За всі його людські якості, чесність, порядність, готовність завжди прийти на допомогу, за його відношення до своєї справи. Його оркестровки та твори завжди будуть жити та виконуватись. Олександр любив життя, поспішав жити і творити. Світла пам’ять гарному музиканту, добрій людині, тому хто був “моторчиком” нашого оркестру», – йдеться на сторінці Дніпровської філармонії.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: