Skip to content

У Дніпрі в сквері Усачова відсвяткували День міста: як це було

У Дніпрі цікаво відзначили День міста в сквері Усачова. Для гостей свята підготували концертну програму з виступами творчих колективів. А також різноманітні майстер-класи, фотозони та дитячий благодійний ярмарок. За донат можна було отримати браслети, магніти, обереги та кулони ручної роботи. Всі кошти підуть на допомогу військовим.

«На цій локації дніпряни можуть відпочити і одночасно допомогти ЗСУ, долучившись до плетіння величезної маскувальної сітки. Це важлива частина захисту наших хлопців на передовій, тож вільні руки зайвими не будуть. Організатори та волонтери покажуть, як це правильно робити. Потім з гордістю зможете згадувати, що зробили свій внесок у перемогу України. Важливо зазначити, що поруч є укриття, тож в разі оголошення повітряної тривоги є можливість безпечно її перечекати», –  зазначив заступник директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради Сергій Луденський

У Дніпрі в сквері Усачова відсвяткували День міста: як це було

Пані Наталя каже, що завжди відвідує заходи до Дня міста. Сьогодні прийшла з онуком. Жінка вважає, що зараз вкрай важливо відволікати дітей від стресу: «Потрібно трішки відволікатись, неможливо бути постійно в напрузі. Сподобалась організація заходу, все гарно продумано. Дивились концерт, навіть трохи танцювали. Любимо рідний Дніпро і радію, що святкування відбулось практично поруч з будинком, це дуже зручно, нікуди не потрібно їхати».

У Дніпрі в сквері Усачова відсвяткували День міста: як це було

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: