Skip to content

Для комфорту пацієнтів та медиків: у Дніпрі ремонтують амбулаторії

Олена Завгородня

У Дніпрі перевіряють стан міських амбулаторій. Сьогодні чергова по місту Олександра Бодня – заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР ознайомилась з ходом виконання поточних ремонтів у закладах первинної ланки. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

В одній з амбулаторій, розташованій на лівому березі, нещодавно завершився ремонт. Тут працює 5 лікарів, які обслуговують майже 6 тис. населення, у тому числі ВПО- 230 осіб.

Будівлю, в якій розташована амбулаторії, побудували 45 років тому. За цей час ремонтів майже не було, за виключення коридору. Лише у березні 2023 року в закладі було проведено поточний ремонт усіх приміщень за кошти міського бюджету. Тут створено всі умови для комфортного перебування лікарів та відвідувачів.

Також чергова по місту відвідала ще один заклад. В ньому ремонт ще триває. На початку літа цій амбулаторії за кошти міського бюджету стартували ремонтні роботи в кабінетах на третьому, четвертому поверхах будівлі та аварійних виходів.

Вже виконано левову частину від усіх запланованих робіт: замінено комунікації водопостачання та водовідведення, радіатори опалення; замінено проводку та прилади освітлення; замінено вікна на металопластикові; вирівняно та облаштовано підлогу, стіни та стелю, тощо. 

На сьогоднішній день у центрі працює 51 сімейний лікар, з якими заключили декларації 78 788 чоловік, у тому числі  ВПО – 1314 чоловік. Спеціалізовану медичну допомогу надають  19 лікарів на прийом до яких щоденно звертається  100 чоловік.

Чергова відвідала й укриття, що розташоване у амбулаторії. Це приміщення також потребує ремонту, тому адміністрація закладу отримала відповідне доручення щодо облаштування укриття. Проведення ремонтних робіт планується найближчим часом.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: