Skip to content

В Дніпрі до Дня міста 32 родини військових отримали ключі від нових квартир

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

В Дніпрі до дня міста військовослужбовці отримали квартири в новому будинку. 32 родини тепер мають власне житло. Його зводили силами одного з військових колективів Держспецтрансслужби. Місто допомогло з облаштуванням подвірʼя. Про це повідомляє сайт  «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

На подвір’ї вже встановили спортивний та дитячий майданчики. А найближчим часом планується зведення ще одного. Тож дітям українських оборонців є де проводити дозвілля.

Новини Дніпра: військові отримали квартири - Наше Місто

 «Це дуже комфортно. Дитина може гуляти, і я не переживатиму, що кудись піде. Своя частинка життя нова розпочинається. У дитини буде своя кімната, у нас свій окремий простір, своя кухня. Ми дуже щасливі», — розповідає дружина військового Михайла пані Анна.

До власної оселі вони заселяються з пʼятирічним сином Олексієм. Жінка каже: у них вже є повне розуміння щодо облаштування кімнат, а найбільше очікувань вона покладає на власну кухню.

«Особисте житло — це дуже гарно завжди. Ти повертаєшся, і тебе зустрічає жінка, дитина. Своє – є своє», — додає її чоловік Михайло, який вже сім років несе військову службу.

Вручення ключів і сертифікатів на житло провели на подвірʼї перед будинком.

«Потрібно кожному з вас подякувати за той безпосередній внесок у розвиток нашої державності. За волю та незламність. Незважаючи на те, що в країні йде війна, на тяжкий час для нас всіх, держава все ж дбає про військовослужбовців», — сказав керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Зі свого боку, мер Дніпра Борис Філатов також привітав родини українських захисників із отриманням нового житла, наголосивши, що місто і далі системно забезпечуватиме військових технікою, автівками та оснащенням.

«Для міста це знакова подія. Попри те, що повномасштабна агресія, війна, — життя не закінчується. Я хотів би, щоб у цих домівках завжди був дитячий сміх, було щастя. Ви знаєте, що місто завжди допомагає нашим оборонцям. І ми і далі будемо це робити», — зазначив Філатов.

Категорія: Війна, Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: