Skip to content

Тепер маршрутка їде рівно: у Дніпрі завершується ремонт на ж/м Діївка

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У Дніпрі по вулиці Толбухіна активно працюють ремонтні бригади та важка техніка. Тут виконується ремонт дороги. Про особливості заміни асфальтового покриття розповідає сайт  «Наше Місто» з посиланням на Дніпро оперативний.

Раніше цією вулицею неможливо було проїхати через глибокі калюжі і розбите дорожнє покриття. Зараз триває грейдерування дороги місцевого значення. Олександра мешкає на ж/м Діївка все своє життя. Вулицю Толбухіна пам’ятає як одвічне болото.                                                         

«Були вирви, ями, горби. Маршрутка наша їздила та постійно ламалася, люди підстрибували, ситуація була критичною. Тобто ми не могли довго чекати, ми повинні були звертатися до голови міста до наших депутатів не мовчати, а казати», – каже пані Олександра.

Ремонт цієї вулиці був запланований ще 2021 року. Але через повномасштабне вторгнення росії і введення воєнного стану його довелося відкласти. Нині роботи нарешті вдалося розпочати.

«Сьогодні закінчуємо ремонт вулиці Толбухіна, це дуже важлива стратегічна вулиця. Тому що по ній проходить 15 маршрут. До зими вона буде підготовлена та прочищена дорога», – повідомив голова адміністрації Новокодацького району ДМР Олег Денисенко.

Місцеві мешканці дуже вдячні, що у такий непростий час керівництво міста не забуває про приватний сектор.

«Ми дуже раді та вдячні. Мешканців хочуть передати меру, що їм все сподобалось. Тепер маршрутка їде рівно, дорога гарна», – розповіла Олександра.

Голова Новокодацького району стверджує, що ці аварійні роботи проводяться для тимчасового безпечного проїзду громадського транспорту. Та керівництво готує окремий проєкт щодо прокладання асфальту.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: