Skip to content

Свято 6 вересня – Михайлове диво: що категорично не можна робити в цей день

Аліна Рудич

Новини Дніпра: Михайлове чудо

Народне свято 6 вересня відоме під назвами Михайлів день, Михайлове диво, Євтихій Тихий, Євтихіїв день. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на УНІАН.

У це народне свято церква згадує чудеса, вчинені архангелом Михаїлом, главою Божого війська. Архангел Михаїл вважається покровителем Києва і зображений на гербі столиці.

Наші предки в народне свято 6 вересня молилися архангелу Михаїлу про зцілення недуг. Люди вірили, що йому під силу зцілити будь-яку хворобу.

В цей день виходили спостерігати за погодою. Якщо день був тихим і безвітряним, то і вересень, за прикметами, буде спокійним і теплим. Якщо ж дув вітер, то починали збирати урожай льону, інакше все насіння від вітру осиплеться.

Що не можна робити 6 вересня

  • За давньою прикметою на Михайла не можна мити голову, інакше змиєте весь розум і будуть проблеми з пам’яттю.
  • У цей день не варто починати нових справ, займатися будівництвом і ремонтом, переїжджати в новий будинок і міняти роботу – будь-які починання будуть пов’язані з труднощами.
  • У цей день не можна згадувати старі образи і в цілому не варто ображатися через дрібниці, інакше відносини з людьми надовго зіпсуються.
  • У цей день підвищується ризик опіків і поранень, тому не можна неакуратно поводитися з вогнем і гострими предметами.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: