Skip to content

Половина готова: у 82 садочках Дніпра ремонтують укриття

Олена Завгородня

У Дніпрі тривають ремонти в укриттів в дитячих садках. Наразі у дошкільному закладі № 7, що на ж/м Перемога, кипить робота. Тут вже виконали близько 80 % від запланованого обсягу. Про це повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Директорка КЗДО (Центр розвитку дитини) № 7 Антоніна Купрієнко розповіла, що раніше це був звичайний підвал. Проте на сьогодні повністю відремонтована підлога, яку залили стяжкою з гідроізоляцією. Оновлені стіни, вимощення. У процесі – ремонт двох аварійних виходів.

«Вже встановлена вентиляція, повністю замінена електрика та сантехнічні труби. Наступний етап – обробка стін, аби вони мали гарний естетичний вигляд. Також у процесі ще ремонт туалетів, встановлення протипожежної системи, проведення Wi-Fi. Найближчим часом встановлять  місця для сидіння та поставлять інше необхідне обладнання», – каже Антоніна Купрієнко. 

Усі роботи з ремонту укриття у цьому садочку планують завершити до кінця вересня.

«Усього в нас 82 садочки, в яких ми облаштовуємо укриття. Роботи в усіх закладах ми плануємо завершити до кінця року і отримати акти ДСНС. Саме ця служба відбирає садочки, в яких можливо зробити укриття. Бо є й такі дошкільні заклади, де взагалі неможливо перенести інженерні мережі. Це унеможливлює облаштування укриття. Після завершення робіт та укомплектування, представники ДСНС приїжджають ще раз, перевіряють і надають акт, що укриття готове», – прокоментувала представниця відділу технагляду департаменту гуманітарної політики ДМР Валерія Никифорова.

На сьогодні оновлення укриттів тривають у 21 дошкільному закладі Дніпра. А повністю такі роботи завершили у 61 садочку. 

Категорія: Новини Дніпра, Освіта, Райони Дніпра

Позначки: 

Поділитися: