Skip to content

Асоціація міст України закликає центральну владу не вилучати з громад «військовий» податок

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Вилучення податку на доходи фізичних осіб, який надходить до місцевих бюджетів від зарплат військовослужбовців, може ослабити громади. Також вони будуть позбавлені можливості допомагати силам оборони та надавати якісні послуги жителям. Про це повідомляє Асоціація міст України, пише «Наше Місто».

Нагадаємо, наразі Уряд працює саме над питанням вилучення цього податку з місцевих бюджетів. Асоціація міст України закликала центральну владу залишити податок у громадах.

 «Ініціатива вилучення з доходів місцевих бюджетів «військового» ПДФО руйнує державну єдність, яка здивувала світ з 24 лютого 2022 року, ділить громадян України на різні категорії, позбавляє захисників України та їх родини гарантованих Конституцією України прав, що забезпечуються місцевим самоврядуванням», – на цьому акцентувала увагу Асоціація міст України у своєму зверненні до президента, прем’єра та спікера парламенту.

Також Асоціація просить підтримати законопроєкти, які легалізують допомогу органів місцевого самоврядування силам Збройних сил України та не скорочувати відсоток ПДФО, що залишається в місцевих бюджетах.

Новини Дніпра: звернення Асоціації міст - Наше Місто

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: