Skip to content

У Дніпрі триває перевірка укриттів: що показала інспекція гуртожитку Університету митної справи та фінансів

Аліна Рудич

У Дніпрі триває перевірка укриттів. Сьогодні, 2 вересня, черговий по місту, директор департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Святослав Ткаченко проінспектував укриття гуртожитку №2 Університету митної справи та фінансів, пише “Наше місто“.

Укриття розраховано на 300 осіб. В разі повітряної тривоги сюди спускаються як студенти, так і викладачі закладу. Також в найпростіше укриття можуть спускатись й місцеві мешканці. 

Були виконані усі умови, аби укриття відповідало вимогам ДСНС: є необхідні інструменти для перебування в приміщенні. Укриття працює цілодобово, в разі тривоги вночі черговий відкриває двері в той же час. Укриття розраховане й на тривале перебування, оскільки є все необхідне: технічна та питна вода, туалет, Інтернет, набір шанцевих інструментів, додаткове штучне освітлення тощо.

У цьому семестрі першокурсники Університету навчатимуться в офлайн форматі, тому гуртожиток УМСФ – повністю заповнений. Належне облаштування укриття гуртожитку забезпечує безпеку студентів під час пар та у позанавчальний процес.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: