Skip to content

У вересні планують ремонт ще 9 об’єктів: як у Дніпрі оновлюють дитячі майданчики 

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У вересні планують ремонт ще 9 об’єктів: як у Дніпрі оновлюють дитячі майданчики 

Черговий по місту, директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько перевірив, як тривають ремонти дитячих та спортивних майданчиків у Дніпрі. Про це повідомляє “Наше місто” з посиланням на прес-службу міської ради.

Перший майданчик, який він відвідав, був на вул. Кедріна, 56.

«Цей майданчик ми почали оновлювати після того, як мешканці прийшли на прийом до міського голови Дніпра Бориса Філатова. Ми оновили все дитяче обладнання та уклали гумове покриття. Наразі залишилося лише встановити лавки для сидіння та пісочницю. Також завеземо чистий пісок», – розповів директор КП «Розвиток територій міста» Олександр Чуб.

Поряд з оновленим майданчиком залишилися також ще старі елементи. Мешканці не захотіли, аби працівники КП їх демонтували.

Другий майданчик, на якому черговий перевірив роботи, знаходиться на бульварі Слави, 52. Тут оновлення елементів ще триває. Наразі вже замінили тренажери та потурбувалися про безпеку на підлозі.

«Майданчики не відповідали теперішнім нормам, були небезпечні. Зараз ми їх замінили і встановили на 2 майданчиках гумове покриття, яке подобається нашим громадянам і дозволяє займатися тут у будь-яку пору року, а також не травмуватися. До кінця року плануємо відремонтувати більше 70 майданчиків, це буде залежати від фінансування. Але роботи тривають і ми не збираємося зупинятися», – зазначив черговий по місту Артем Нідєлько. 

З початку року у Дніпрі вже оновили 44 комплекта дитячого та спортивного обладнання. На вересень у планах ремонт 9 об’єктів.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: